Prosinec 2009


PAPARAZZI PHOTO

31. prosince 2009 v 23:52 | R8manus


Parfémy Britney Spears

31. prosince 2009 v 23:44 | R8manus

Britney Spears - Curious

Britney-Spears.er.cz

Charakterisrika: Jemnější, sladší květinová
Složení: Magnólie, zlatá hruška, bílé květiny, lotosový květ, tuberoza, jasmin, růžový brambořík, vanilka, santalové dřevo, světlé dřevo

V roce 2005 se tento parfém od Britney Spears stal nejlepší dámskou vůní.


Britney Spears - Curious in Control

Britney-Spears.er.cz

Složení:Ovoce, orchidej, creme brulee, vanilka, tonka, santalové dřevo, pižmo
Charakteristika: sexy, sladká vůně

Britney Spears - Curious Heart

Britney-Spears.er.cz
Složení: Hlava - magnolie, hruška, lotosový květ
Srdce - tuberóza, brambořík, jasmín
Základ - santalové dřevo, pižmo, bílé dřevo, vanilka

Britney Spears - Fantasy

Britney-Spears.er.cz

Popis: Každý o něčem sní. Ani popová princezna Britney Spears není výjimkou, i ona má bohatou fantazii. Fantasy je plná kouzel a bohatá na vzrušení z lovu. Příběh fantazie je rozvíjí díky bohatosti červené švestky z Číny, zlaté kdoule a exotického kiwi. Pokračuje vůní koláčků, bílé orchideje, čokolády a okvětních lístků jasmínu. Celou pohádku uzavírají smyslná dřeva a pižmo. Flakón byl vytvořen ve šperkařské firmě Swarovski

Britney Spears - Believe

Britney-Spears.er.cz
Hlava - Guava, mandarinkové listy
Srdce - Růžové pupeny
Základ - Ambra, pačuli, praline


Charakteristika: Jemná květinová vůně.

Britney Spears - Midnight Fantasy

Britney-Spears.er.cz
Hlava - černá třešeň, maina a švestka
Srdce - kvetoucí noční orchidej, kosatec a frézie
Základ - ambra, pižmo, vanilka

Britney Spears - Hidden Fantasy

Britney-Spears.er.cz
Hlava: pomeranč, tangerinka,citronový květ
Srdce: hřebíček, lilie, jasmín, sladké tony
Základ: ambra, vanilka, dřevěné tony, santalové dřevo

Britney Spears - Circus Fantasy

Britney-Spears.er.cz

Hlava - Malina, květ meruňky
Srdce - Lotos, orchidea, pivoňka
Základ - Vanilka, pižmo, cukřík


Britney Spears - Radiance

Britney-Spears.er.cz
Složení:
Divoké bobule; měkké, orosené okvětní lístky; tuberóza; jasmín; oranžový květ; Iris. Vůně je velmi ženská a vytvořena tak, aby byla neodolatelná.

Životopis

31. prosince 2009 v 23:40 | R8manus
Britney Jean Spears se narodila 2. prosince 1981 v městě McComb ve státě Mississippi, vyrůstala však v Kentwoodu v Lousianě. Její rodiče jsou James Parnell Spears (stavitel) a matka Lynne Irene Bridges (učitelka v základní škole). Britney má dva sourozence - staršího bratra Bryana a mladší sestru Jamie Lynn. Britney byla vynikající gymnastka, vyhrávala různé soutěže. Působila v místní taneční Revue, a když ji bylo osm tak kněz místního babtistického kostela doporučil Britney konkurz do Mickey Mouse Clubu. Ačkoli byla tehdy velmi mladá, všiml si jí agent z New Yorku, kde poté navštěvovala 3 roky taneční školu a působila v televizi v několika nekomerčních reklamách. Později byla přijata do Mickey Mouse Clubu, kde působila od roku 1993 - 1994. Potkala setams dalšími začínajícími hvězdami jako jsou Justin Timberlake, Joshua Chasez, Keri Russell, Christina Aguilera nebo Ryan Gosling.
Na podzim roku 1998 byl vydán debutový singl ...Baby One More Time, který se dostal na vrchol všech světových hitparád. V lednu 1999 bylo vydáno album stejného názvu, které bylo v USA a v Kanadě na špici šest týdnů. Následovaly další úspěšné singly jako Sometimes, (You Drive Me) Crazy, Born To Make You Happy nebo From The Bottom Of My Broken Heart. Během jednoho roku se stala nejúspěšnějším teenagerem v historii. Alba …Baby One More Time se prodalocelosvětově 28 milionu kusů.
Za album …Baby One More Time dostala Britney mnoho ocenění a byla zvolena největší celebritou světa. Po dokončení úspěšného turné s názvem Crazy 2K Tour vydala Spears druhou desku s názvem Oops!...I Did It Again. Ihned se dostala na první místa skoro všech zemí celého světa. Jen během prvního týdnu se v Americe tohoto alba prodalo více než 1.3 milionu kopií a stalo se tak nejrychleji prodávající album zpěvačky všech dob. Během roku 2000 se v Americe prodalo celkem 10 milionu kusů, ve Velké Británii 900.000 nosičů a v Německu 1.2 milionu kusů. Alba Oops!...I Did It Again se prodalo celosvětově přes 24 milinů kusů. Z této desky vydala celkem 4 singly.
Na začátku roku 2001 vydělala Britney 8 milionu dolarů za kampaň pro firmu Pepsi. Navíc vyšla její druhá kniha nazvaná Matčin dar a vystoupila na MTV Video Music Awards omotaná hroznýšem. V listopadu vydala své třetí album nazvané jednoduše Britney. Album opět debutovalo v USA na prvním místě a během prvního týdne se ho prodalo více než 746.000 kopií. Toto album jí vyneslo jedno prvenství, jaké ještě nikomu, všechna její tři alba vždy debutovala na prvním místě. Toto album je vůbec první, na kterém se Britney podílela i autorsky. Žádný ze singlů jako I'm a Slave 4 U, I'm Not a Girl, Not Yet a Woman nebo Overprotected se bohužel nedostal v USA ani do top 10. Celkově se alba Britney prodalo celosvětově 15 milionů kusů.
V únoru 2002 přišel do kin první film Britney nazvaný Crossroads, který se v prvním víkendu filmové hitparády dostal na druhou příčku. Ve filmu se objevily i písně z alba Britney. V březnu skončil čtyřletý vztah Britney a Justina. V červnu otevřela v New Yorku restauraci s názvem NYLA, ale pro neúspěch ji po roce zavřela. Za rok 2003 byla vyhlášenačasopisem Forbes celebritou roku Na hudební scénu se vrátila po delší době až v srpnu roku 2003 při udělování cen MTV Video Music Awards, kde vystupovala společně se svým idolem Madonnou, Christinou Aguilerou a Missy Elliot. Společně s Christinou zazpívala Madonnin známý hit Like a Virgin a nakonec se s popovou královnou vášnivě políbila.
V listopadu 2003 vydala Britney své čtvrté studiové album nazvané In The Zone. Prvním singlem z alba byl duet s Madonnou Me Against The Music, který v USA moc nezabodoval, ale ve světě to byl velký hit. Album se opět dostalo ihned na první místo amerického albového žebříčku, čímž znovu přepsala hudební dějiny - všechny alba na prvním místě. V prvním týdnu se alba In The Zone prodalo v USA celkem 609.000kopií. Ve Spojených Státech se prodalo tohoto alba více než 3 miliony kusů. Po dlouhé době měla Britney i single v Top 10 amerického hudebního žebříčku a to se songem Toxic, za který obdržela i svou první Grammy. Alba In The Zone se po celém světě prodalo více než 10 milionů kusů. 3. ledna 2004 se Britney vdala za svého kamaráda z dětství Jasona Allana Alexandera. Svatba se konala v malé kapli v Las Vegas. Brit měla na sobě džíny a baseballovou čepici. Na příkaz své rodiny a manažera bylo manželství 5. ledna anulováno. Celkem trvalo 55 hodin. V žádosti o anulování uváděla Britney, že si neuvědomovala vážnost situace a že šlo pouze o žert, který přesáhl své meze. Nakonec řekla v jednom televizním pořadu památnou větu: "Upřímně, chtěla jsem vědět, jaké to je být vdaná". Velmi úspěšný byl i třetí singl z desky In The Zone s názvem Everytime. Po vydání této skladby se vydala Britney na celosvětové turné s názvem The Onyx Hotel Tour, které vidělo více než 600 000 fanoušků a vydělalo 48 milionů dolarů. Koncerty se odehrávalyv SeverníAmerice a také v Evropě. Třetí část turné po Americe byla bohužel zrušena, protože si Britney poranila koleno při natáčení videoklipu k singlu Outrageous.
V červenci oznámila Britney svůj vztah s tanečníkem Kevinem Federlinem, tři měsíce poté, co se v jednom Hollywoodském klubu seznámili. Svatba se konala 18. září 2004. Během druhé poloviny roku 2004 Britney oznámila přerušení hudební kariéry za účelem založit rodinu. Ihned po uzavření manželství s Federlinem řekla časopisu People "Chci být mladá maminka, příští rok mi bude 23 a už chci být matkou". Přesto průmysl s nálepkou "Britney" funguje dál v září 2004 vydala Britney svůj první parfém Curious. Po jednom roce prodeje si Britney vydělala 100 milionů dolarů a vyneslo jí to nalépku nejlépe prodávaného parfému. První hitovou kolekci s názevem Greatest Hits: My Prerogative vydala koncem roku 2004. Album debutovalo na čtvrtém místě amerického albového žebříčku (nižší prodeje vznikly zřejmě kvůli nedostatku propagace). V prvním týdnu se alba v USA prodalo více než 255.000 kusů. Ve Velké Británii se prodalo v prvním týdnu 115.000 kopií, čímž převýšila prodeje podobných kolekcítakových zpěvaček jako je Madonna, Shania Twain nebo Whitney Houston. Na Britneyině výběrovce se objevily i tři nové singly s názvy My Prerogative, Do Somethin´ nebo I´ve Just Begun (Having My Fun). Alba se nakonec prodalo přes 8 milionů kusů po celém světě.
Během jara 2005 natočila Britney se svým manželem Kevinem reality show nazvanou Britney & Kevin: Chaotic. Reality show však kritici nemilosrdně setřeli a ani sledovanost nebyla taková jaká se očekávala. V dubnu Britney oznámila těhotenství. 14. září 2005 se Britney a Kevinovi narodil syn Sean Preston. Od narození prvního dítěte se v její hudební kariéře toho moc nestalo. Její nakladatelství vydalo remixové album nazvané B in the Mix: The Remixes a v únoru roku 2006 vydala nový parfém nazvaný "In Control". V květnu 2006 oznámila Britney druhé těhotenství a veřejně promluvila o spekulacích o jejím brzkém rozpadu v manželství a vše vyvrátila, zároveň potvrdila, že nového alba se fanoušci dočkají nejdříve až za rok. 12. září 2006 se jí narodil druhý syn Jayden James. Necelé dva měsíce po narození podala Britney žádost o rozvod se svým manželem Kevinem Federlinem kvůlinepřekonatelným povahovým rozdílům. Ihned také zažádala o svěření obou synů do své péče.
V únoru 2007 si Britney oholila hlavu a několik dní potom nastoupila do rehabilitačního centra Promises v Malibu. Léčbu úspěšně ukončila v březnu a začala se opět plně věnovat svým dětem a přípravám na nové album. V květnu proběhlo menší turné nazvané The M+M´s Tour, kde Britney předvedla své starší hity. Britney téměř po 3 letech vystoupila na jeviště, poprvé dne 1. května 2007 v House Of Blues v San Diegu a poté následovaly ještě další 4 vystoupení v jiných městech. Všechny byly vyprodané během několika minut a fanoušci a návštěvníci show Britney podporovali a z Britney na pódiu doslova šíleli.
Na konci srpna 2007 vyšel dlouho očekávaný singl Gimme More, který bořil hitparády. V USA to byl její nejúspěšnejší singl od prvního hitu ...Baby One More Time. V září Britney skandálně vystoupila se singlem Gimme More na MTV Video Music Awards. Vystoupení bylo kritiky odsouzeno. Nové album pod názvem Blackout vyšlo 30. října. Album se u kritiků setkalo s nečekaně vysokým úspěchem, Britney však album nepropagovala a tím ho pohřbila. V prosinci 2007 však vydala do světa nečekaně povedený videoklip Piece Of Me, který se dostával na přednípříčky hitparád. V březnu 2008 vyšel videoklip k jejímu třetímu singlu Break The Ice - bohužel pro fanoušky byl však animovaný a díky tomu singl zdaleka nedosáhl tak velkého úspěchu jako první dva singly z alba. V březnu a v květnu 2008 si Britney zahrála v sitcomu How I Met Your Mother, který díky její účasti dostal nejvyšší hodnocení. Na konec června bylo naplánované vydání čtvrtého singlu Radar a video se mělo natáčet v Londýně, avšak vydání bylo zrušeno z důvodu nahrávání šestého studiového alba.
V září Britney ohlásila svůj návrat na MTV Video Music Awards, kde zahájila celou show a vyhrála 3 ceny za videoklip Piece Of Me. Zvítězila v kategoriích "Nejlepší video zpěvačky", "Nejlepší popové video" a "Video roku." Nový singl Womanizer vyšel na konci září a dostal se na vrchol hitparád po celém světě. V říjnu získal rekord za největší skok na 1. místo v hitparádě Billboard. Stal se tak druhým singlem Britney, který se dostal na špici americké hitparády. V listopadu Britney vyhrála 2 ceny na MTV Europe Music Awards. Album Circus vyšlo 2. prosince, v den 27. narozenin Britney. Album debutovalo na 1. místě v hitparádě Billboard s prodejem přes 505.000 kusů. Britney se tak stala jediným umělcem v historii, který má v USA čtyři alba s debutovým prodejem vyšším než půl milionu kusů. Druhý singl z alba Circus, který nese stejný název jako album, debutoval na 3. místě v hitparádě Billboard a stal se tak nejvýše debutujícím singlem Britney. V den vydání alba byla oznámena také data koncertů nadcházejícího turné The Circus Starring: Britney Spears, které začíná 3. března 2009 v New Orleans.

CzBritney.blog.cz

Výhry

31. prosince 2009 v 23:35 | R8manus
1999
 • AOL Awards
  • Best New Artist
 • Billboard Awards
  • Entertainer Of The Year
  • Female Artist of the Year
  • Album Artist of the Year
  • Best New Artist
 • Bravo Gold Awardss
  • Best International Female Vocalist
 • Capital FM London Awards
  • London's Favourite International Female Artist
 • Echo Awards
  • Best International Female Artist
 • Europe Awards
  • Most Fanciable Female
  • Best Dancer
  • Best Female Hair
 • Gold Disc Awards
  • Best International New Artist
 • Golden Bravo Otto Awards
  • Best Liked Artist of 1999
 • Hollywood Reporter
  • Best female Artist
  • New Artist of 1999
 • France Mellier M6 Awards
  • Best Video for "...Baby One More Time"
 • MTV Europe Music Awards'
  • Best Song for "...Baby One More Time"
  • Best Pop Act
  • Best Female Solo Artist
  • Best Breakthrough Act
 • Much Music Awards
  • Best International Artist
 • Music Week Awards
  • Highest Selling Singles Artist in the UK for "...Baby One More Time"
 • Premios Amigos (Spain)
  • Best International Artist
 • Popcorn Awards
  • Best International Artist
 • Austria Rennbarn Express Awards
  • Best New Artist
 • Rockbear Awards from Aftonbladett (Sweden)
  • Best New Artist
 • Spanish Premios Amigo Awards
  • Best International Female
 • Smash Hits Poll Winner
  • Best Female Solo Artist
  • Best Dressed Female
  • Most Fanciable Female
  • Best Dancer
  • Best Female Hair
 • Teen Choice Awards
  • Choice Single "...Baby One More Time"
 • Holland TMF Awards
  • Best Newcomer
 • Indonesia Magazine Music Awards
  • Best New Artist - Baby One More Time (*tied wth Westlife)
  • Best Female - Baby One More Time
  • Best Pop Song - Baby One More Time
  • Best Song - Baby One More Time (*tied with Backstreet Boys' I Want It That Way)
  • Best Dance - (You Drive Me) Crazy
  • Best Video - Baby One More Time
  • Trendsetter Of The Year (special award)
2000
 • American Music Awards
  • Favorite Pop/Rock New Artist
 • Billboard Awards
  • Album Artist of 2000
  • World-Record Breaker Of 2000 For "Oops!... I Did It Again"
 • Germany Bravo Gold Awards
  • Best International Female Vocalist
 • Bravo Supershow Awards
  • Best Female Artist
 • UK Capital 95.8 FM London Awards
  • Best International Female Artist
 • Dansk Grammy Award
  • Best International New Artist
 • Canadian Juno Awards
  • Best-Selling Album (...Baby One More Time)
 • Nickelodeon Kids Choice Awards
  • Favourite Female Singer
 • Europe NRJ Radio Awards
  • Best International Female Artist
 • People's Choice awards
  • Best International Artist
 • Smash Hits Poll Winners
  • Best Dressed Female
  • Best Female
  • Best Female Haircut
  • Best Dancer In Pop Music
  • Most Fanciable Female
 • Teen Choice Awards
  • Choice Female Artist
  • Choice Hottie Female
 • TMF Music Awards
  • Best Foreign Female
  • Best Newcomer
 • World Music Awards
  • World's best selling Pop Female Artist
 • Indonesia Magazine Music Awards
  • Best Female - Oops..! I Did It Again
  • Best Song - Oops..! I Did It Again (*tied with Westlife's My Love)
  • Best Pop Song - Oops..! I Did It Again
  • Best Album - Oops..! I Did It Again
  • Artist Of the Year (*tied with Westlife)
2001
 • Blockbuster Entertainment Awards
  • Favorite Pop Female Artist
 • Echo Awards (Germany)
  • Best Female Artist
 • J-14 Awards
  • Best Tattoo
  • Best Piercing
 • Nickelodeon's Choice Awards
  • Favorite Female Singer
 • Rolling Stone Magazine Awards
  • Artist of the Year
 • Smash Hit Awards
  • Best Female Artist
 • Pepsi Awards
  • Peoples Choice for Best Female
 • Premios Mixup
  • Favourite Female Artist
 • Teen Choice Awards
  • Choice Hottie Female
 • VH1 Awards
  • Best Bellybutton Appearance
 • World Music Awards
  • World's best-selling Pop Female Artist
  • World's best-selling Dance Female Artist
 • Indonesia Magazine Music Awards
  • Best Female - Lucky
  • Best Pop Song - Lucky
  • Best Dance - Stronger
  • Artist Of the Year
2002
 • Barbie Award
  • Barbie Girl
 • Cosmopolitan Magazine
  • Fun, Fearless Female Of The Year
 • Emmy Awards
  • Best direction (Live From Las Vegas)
  • Best special television (Saturday Night Live)
 • MTV Asia Awards
  • Best international female artist
 • Neil Bogart Memorial Fund
  • Children's Choice Award
 • Popstar Magazine
  • Poptastic Female Singer
 • Rolling Stone Magazine Award
  • Best Dressed Female
  • Best Female artist,
 • Teen Choice Awards
  • Choice Female Artist
  • Choice Hottie Female
 • Indonesia Magazine Music Awards
  • Best Female - I'm a Slave 4 U
  • Best Dance - I'm a Slave 4 U
  • Hottest Video - I'm a Slave 4 U (special award)
2003
 • Hollywood Life Magazine
  • The 10 Most Toned in a new Hollywood
 • Japan Golden Disc Awards
  • Best International New Artist
  • Best International Music Video ("I'm Not A Girl, Not Yet A Woman")
 • Glamour Magazine UK
  • Woman Of The Year
 • Golden Music Awards
  • Best International Video for "I'm Not a Girl, Not Yet a Woman"
 • Popstar Magazine
  • Poptastic Female Singer
 • TRL Awards
  • First Lady Award
 • Indonesia Magazine Music Awards
  • Best Pop Song - I'm Not A Girl, Not Yet A Woman
  • Best Dance - Overprotected
2004
 • Billboard Awards
  • Best-selling Dance Single of the Year- Me Against the Music
 • Brasil Music Award
  • Best International Female Artist
 • UK Ivor Novello Award
  • Most Performed Work ("Toxic")
 • MTV Europe Music Awards
  • Best Female Artist of the Year
 • Nickelodeon Kids Choice Awards
  • Choice Song: Toxic
 • Popstar Magazine
  • Popastic Video Right Now (Toxic)
 • Rockbear Awards
  • Critics' Choice Best Video of the Year ("My Prerogative")
 • Teen Choice Awards
  • Choice Single ("Toxic")
 • Holland TMF Awards
  • Gridlock Award
 • TRL Awards
  • Gridlock Award
 • Indonesia Magazine Music Awards
  • Best Female Artist - Me Against The Music
  • Best Dance - Me Against The Music
  • Best Collaboration - Me Against The Music (with Madonna)
  • Best Style in a Video - Me Against The Music (special award)
2005
 • BMI Cable Awards
  • Best Television Theme Song ("Follow Me" from Zoey 101)
 • Golden Music Awards
  • Music Video of the Year - Toxic
  • Rock/Pop Album of the Year - ("Greatest Hits: My Prerogative")
 • Groovevolt Awards
  • Video of the Year: Toxic
  • Best Female Album: In The Zone
  • Best Song Performance by a Female Artist: Everytime
  • Most Fashionable Artist
 • Grammy Awards
  • Best Dance Recording - Toxic
 • Indonesia Magazine Music Awards
  • Best Pop Song - Everytime
  • Best Dance - Toxic
  • Best Video - Everytime
  • Artist Of the Year
  • Hottest Female of the Year (special award)
2006
 • Indonesian Magazine Music Awards
  • Best Pop Song - Someday (I Will Understand)
  • Best Unreleased Track/Song - I've Just Begun (Having My Fun)
 • Vh1 Big In 06' Awards
  • Big Mama
 • Covina 06' Awards
  • Best Female Artist
  • Best Pop Song - Someday (I Will Understand)
 • Yahoo!
  • Top Searched Artist of the year
 • Israel Teen Choice Awards
  • Best female singer
2007
 • Billboard Music Poll
  • Best Album of 2007, "Blackout"
 • Billboard Readers' Choice
  • Album of the Year
 • MTV & VH1 (U.S)
  • Can't Hardly Wait for new Album
 • Teen Choice Awards
  • Newsmaker of The Year - Britney Spears Shaves Her Head
 • Yahoo!
  • Top Searched Artist of the Year
2008
 • Alfa Music Awards
  • Best album - Blackout
 • Apelzin Awards
  • BestPop Artist
 • BMI Cable Award
  • Best Television Theme Song ("Follow Me" from Zoey 101)
 • Cannes International Music Awards
  • Best album of the year - Blackout
 • Imperio Music Awards
  • Best album - Blackout
  • Return of the year - Britney Spears ( Gimme More )
  • Best Female Video (Gimme More)
  • Sexiest Video ( Gimme More )
 • NRJ Music Awards
  • Best International Album - Blackout
 • Hit Music Awards
  • Best International Album
  • Best Song (Gimme More)
  • Best International Female Artist
 • iTunes
  • Best Pop Album of the Year
 • MTV Video Music Awards
  • Video of the Year "Piece of Me"
  • Best Female Video "Piece of Me"
  • Best Pop Video "Piece of Me"
 • MTV Europe Music Awards
  • Album of the Year "Blackout"
  • Best Act of 2008
 • NRJ Music Awards
  • Best International Album "Blackout"
 • Cosmopolitan Ultimate Women of the Year Awards
  • Ultimate Comeback Queen
 • Guiness World Record
  • Most Searched Person
 • Total Finale Live
  • Most iconic video of the past TRL decade "...Baby One More Time"
  • Queen of TRL
 • Bambi Awards (Německo)
  • Best International Pop Star
 • Fuse TV
  • Best Video of 2008 "Womanizer"
 • Playboy
  • Sexiest Commercial Ever "Curious"
 • Viva Spezial Pop Queen of 2008 (Německo)
  • Pop Queen of 2008
  • Top Searched Celebrity
 • Yahoo!
  • Most Searched Person of the Year
 • MTV
  • Best Music Video of 2008 "Womanizer" [Viewers' Choice]
  • Top Artist of 2008
 • Billboard Readers' Poll
  • Best Album of 2008 "Circus"
 • IFPI Switzerland Top 100 Albums of 2008
  • Best Album of 2008 "Circus"
 • Entertainment Tonight
  • ET Hottest Coverage of 2008
 • People Magazine
  • Most Talked - About Star
  • Best Comeback
 • The Perezzies
  • Most Improved
 • inMusic Awards 2008 (Kanada)
  • Best Music Video
  • Zune Best Artist
 • OK! Magazine
  • OK!'s Hottest Body of 2009
 • All Headline News
  • Top Song of 2008 "Womanizer"
 • USA Today's Celebrity Heat Index
  • Most Talked - About Celebrity
2009
 • NRJ Music Awards
  • Female International Artist of the Year
  • Video of the Year "Womanizer"
PS: Rok 2009 není celý doplněný

Videografie

31. prosince 2009 v 23:34 | R8manus

Klipy z alba Circus


If U Seek Amy
datum vydání : březen 2009
režisér: Jake Nava
místo natáčení: Los Angeles, CA
Circus
datum vydání : prosinec 2008
režisér: Francis Lawrence
místo natáčení: Los Angeles, CA

Womanizer
datum vydání : říjen 2008
režisér: Joseph Kahn
místo natáčení: Los Angeles, CA


Klipy z alba Blackout

Break The Ice
datum vydání : březen 2008
režisér: Robert Hales
místo natáčení: Jižní Korea
Piece Of Me
datum vydání : prosinec 2007
režisér: Wayne Isham
místo natáčení: Social Hollywood, LA - Hollywood
Gimme More
datum vydání : říjen 2007
režisér: Jake Nava
místo natáčení: -

Klipy z alba Greatest hits: My prerogative

My prerogative
datum vydání : září 2004
režisér: Jake Nava
místo natáčení: -
Chris Cox Megamix
datum vydání : prosinec 2004
režisér: Billie Woodruff & Britney
místo natáčení: -

Do somethin'
datum vydání : leden 2005
režisér: Billie Woodruff & Britney
místo natáčení: -


Klipy z alba In The Zone

Me against the music
datum vydání : říjen 2003
režisér: Paul Hunter
místo natáčení: -
Toxic
datum vydání : leden 2004
režisér: Joseph Kahnr
místo natáčení: -
Everytime
datum vydání : duben 2004
režisér: David La Chappelle
místo natáčení: -

Klipy z alba Britney

I'm a slave 4 U
datum vydání : září 2001
režisér: Francis Lawrence
místo natáčení: Universal City, California
Overprotected
datum vydání : prosinec 2001
režisér: Billie Woodruff
místo natáčení: -
Overprotected Darkchild remix
datum vydání : březen 2002
režisér: Chris Applebaum
místo natáčení: -
I'm not a girl, not yet a woman
datum vydání : únor 2002
režisér: Wayne Isham
místo natáčení: -
I love rock'n'roll
datum vydání : květen 2002
režisér: Chris Applebaum
místo natáčení: -
Boys
datum vydání : květen 2002
režisér: Dave Meyers
místo natáčení: -

Klipy z alba Oops!…I did it again


Oops!…I did it again
datum vydání : březen 2000
režisér: Nigel Dick
místo natáčení: Universal Studios, CA
Lucky
datum vydání : červen 2000
režisér: Dave Meyers
místo natáčení: Orlando, Florida
Stronger
datum vydání : říjen 2000
režisér: Joseph Kahn
místo natáčení: Los Angeles
Don't let me be the last to know
datum vydání : únor 2001
režisér: Herb Ritts
místo natáčení: Miami, Florida


Klipy z alba Baby one more time

Baby one more time
datum vydání : srpen 1998
režisér: Nigel Dick
místo natáčení: Venice High School, CA
Sometimes
datum vydání : únor 1999
režisér: Nigel Dick
místo natáčení: Paradise Cove, Malibu, CA
Crazy
datum vydání : květen 1999
režisér: Nigel Dick
místo natáčení: Paradise Cove, Malibu, CA
Born to make you happy
datum vydání : listopad 1999
režisér: Billie Woodruff
místo natáčení: Los Angeles
From the bottonm of my broken heart
datum vydání : prosinec 1999
režisér: Gregory Dark
místo natáčení: -


Ostatní klipy

What's Going On
datum vydání : 2001
režisér: -
místo natáčení: -
Outrageous
datum vydání : nevydáno
režisér: Dave Meyers
místo natáčení: -
Someday( I will under stand)
datum vydání : červen 2005
režisér: Michael Haussman
místo natáčení:Los Angeles, CA

CD

31. prosince 2009 v 23:33 | R8manus

B In The Mix 2


Datum vydání: 11.10.2011
Prodáno kusů: -
Prodáno kusů v USA: -
Singly: Criminal (Radio Mix)
Pořadí v hitparádách: -

1. Criminal (Radio Mix)
2. Gimme More (Kaskade Club Mix)
3. Piece Of Me (Tiesto Club Remix)
4. Radar (Tonal Club Remix)
5. Womanizer (Benny Benassi Extended)
6. Circus (Linus Loves Remix)
7. If U Seek Amy (U-Tern Remix)
8. 3 (Manhattan Clique Remix Club)
9. Till The World Ends (Alex Suarez Club Remix)
10. I Wanna Go (Gareth Emery Remix)

Femme Fatale (2011)


Datum vydání: 29.3.2011
Prodáno kusů: 4 000 000 +
Prodáno kusů v USA: 1 000 000 +
Singly: Hold It Against Me, Till The World Ends, I Wanna Go, Criminal
Pořadí v hitparádách: USA - 1, Kanada 1, Evropa 1, Svět 1

1. Till The World Ends
2. Hold It Against Me
3. Inside Out
4. I Wanna Go
5. How I Roll
6. (Drop Dead) Beautiful
7. Seal It With A Kiss
8. Big Fat Bass
9. Trouble For Me
10. Trip To Your Heart
11. Gasoline
12. Criminal

Bonusy:
13. Up N' Down
14. He About To Lose Me
15. Selfish
16. Don't Keep Me Waiting
17. Scary

The Singles Collection (2009)

Britney-Spears.er.cz

Datum vydání: 10.11.2009
Prodáno kusů: 800 000 +
Prodáno kusů v USA: 124 000
Singly: 3
Pořadí v hitparádách: USA - 22, Kanada - 19, Austrálie - 26

01. 3
(Max Martin, Shellback, Tiffany Amber)
02. …Baby One More Time
(Max Martin)
03. (You Drive Me) Crazy (The Stop Remix)
(J. Elofsson, P. Magnusson, D. Kreuger, M. Martin)
04. Born To Make You Happy
(Kristian Lundin, Andreas Carlsson)
05. Oops!…I Did It Again
(Max Martin, Rami)
06. Stronger
(Max Martin, Rami)
07. I'm A Slave 4 U
(Hugo, Pharrell William)
08. Boys (The Co-Ed remix feat. Pharrell Williams)
(Hugo, Pharrell Williams)
09. Me Against The Music (feat. Madonna)
(Spears, Madonna, Stewart, Nikhereanye, Magnet, Nash, O'Brien, Trixster, Penelope Magnet)
10. Toxic
(Dennis, Karlsson, Winnberg, Jonback, Bloodshy & Avant)
11. Everytime
(Spears, Stamatelatos, Guy Sigswort)
12. Gimme More
(Nate Hills, James Washington, Keri Hilson, Marcella Araica)
13. Piece Of Me
(Christian Karlsson, Pontus Winnberg, Klas Ahlund)
14. Womanizer
(Rapheal Akinyemi; The Outsyders; K. Briscoe)
15. Circus
(Benjamin Levin; Claude Kelly; Dr. Luke; Benny Blanco)
16. If U Seek Amy
(Max Martin; Alexander Kronlund; Savan Kotecha; Shellback)
17. Radar

(Christian Karlsson, Pontus Winnberg, Henrik Jonback, Balewa Muhammad, Candice Nelson, Ezekiel "Zeke" Lewis, Patrick J. Que Smith)

Circus (2008)

Britney-Spears.er.cz

Datum vydání: 02.12.2008
Prodáno kusů: 8 000 000 +
Prodáno kusů v USA: 2 000 000 +
Singly: Womanizer, Circus, If U Seek Amy, Radar
Pořadí v hitparádách: USA - 1, Evropa - 1, Japonsko - 1, Anglie - 4, Kanada - 1, Austrálie - 3, Svět - 1

01. Womanizer
(Rapheal Akinyemi; The Outsyders; K. Briscoe)
02. Circus
(Benjamin Levin; Claude Kelly; Dr. Luke; Benny Blanco)
03. Out From Under
(Arnthor Birgisson; Wayne Hector; Shelly Peiken; Guy Sigsworth)
04. Kill The Lights
(James Washington; Marcella Araica; Luke Boyd; Danja; Jim Beanz)
05. Shattered Glass
(Lukasz Gottwald; Benjamin Levin; Claude Kelly; Dr. Luke; Benny Blanco; Claude Kelly)
06. If U Seek Amy
(Max Martin; Alexander Kronlund; Savan Kotecha; Shellback;)
07. Unusual You
(Christian Karlsson; Pontus Winnberg; Henrik Jonback; Candice Nelson; Kasia Livingston; Bloodshy & Avant)
08. Blur
(Marcella Araica; Stacy Barthe; Danja)
09. Mmm Papi
(Britney Spears; Nicole Morier; Adrien Gough; Peter-John Kerr; Henry Walter; Let's Go to War)
10. Mannequin
(Rob Knox; James Fauntleroy II; Harvey Mason, Jr.; Britney Spears)
11. Lace And Leather
(Benjamin Levin; Ronnie Jackson; Frankie Storm; Dr. Luke; Benny Blanco; Claude Kelly)
12. My Baby
(Britney Spears; Guy Sigsworth)

BONUSY:
13. Radar
(Christian Karlsson, Pontus Winnberg, Henrik Jonback, Balewa Muhammad, Candice Nelson, Ezekiel "Zeke" Lewis, Patrick J. Que Smith)
14. Rock Boy
(Tina Parol; Danja)
15. Amnesia
(Fernando Garibay; Kasia Livingston)
16. Rock Me In
(Britney Spears; Greg Kurstin; Nicole Morier)
17. Phonography
(Christian Karlsson; Pontus Winnberg; Henrik Jonback; Balewa Muhammad; Candice Nelson; Ezekiel Lewis; Patrick Smith; Bloodshy & Avant; The Clutch)
18. Quicksand
(Fernando Garibay; Lady GaGa)
19. Trouble
(Christian Karlsson; Pontus Winnberg; Henrik Jonback; Balewa Muhammad; Candice Nelson; Ezekiel Lewis; Patrick Smith; Bloodshy & Avant; The Clutch)

Blackout (2007)

Britney-Spears.er.cz
Datum vydání: 30.10.2007
Prodáno kusů: 6 000 000 +
Prodáno kusů v USA:1 000 000 +
Singly: Gimme More, Piece Of Me, Break The Ice, Radar (pouze rádia)
Pořadí v hitparádách: USA - 2, Evropa - 1, Japonsko - 2, Anglie - 2, Kanada - 1, Austrálie - 3, Svět - 2

01. Gimme More
(Nate Hills, James Washington, Keri Hilson, Marcella Araica)
02. Piece Of Me
(Christian Karlsson, Pontus Winnberg, Klas Ahlund)
03. Radar
(Christian Karlsson, Pontus Winnberg, Henrik Jonback, Balewa Muhammad, Candice Nelson, Ezekiel "Zeke" Lewis, Patrick J. Que Smith)
04. Break The Ice
(Nate Hills, James Washington, Keri Hilson, Marcella Araica)
05. Heaven On Earth
(Michael McGroarty, Nick Huntington, Nicole Morier, Ghostwriter)
06. Get Naked (I Got A Plan)
(Corte Ellis, Nate Hills, Marcella Araica)
07. Freakshow
(Christian Karlsson, Pontus Winnberg, Henrik Jonback, Ezekiel "Zeke" Lewis, Patrick "J.Que" Smith, Britney Spears)
08. Toy Soldier
(Christian Karlsson, Pontus Winnberg, Magnus Wallbert, Sean Garrett)
09. Hot As Ice
(Faheem Najm, Nate Hills, Marcella Araica)
10. Ooh Ooh Baby
(Kara DioGuardi, Farid Nassar, Erick Coomes, Britney Spears)
11. Perfect Lover
(Nate Hills, James Washington, Keri Hilson, Marcella Araica)
12. Why Should I Be Sad
(Pharrell Williams)

BONUSY:
13. Outta This World
(Danja, Hills, Araica, Ellis)
14. Everybody
(Spears, Annie Lennox, Jonathan Rotem)
15. Get Back
(Hills, Araica, Ellis)
16. Gimme More (Paul Oakenfold Remix)

B in the mix (2005)

Britney-Spears.er.cz

Datum vydání: 22.11.2005
Prodáno kusů celkem: 1 000 000
Prodáno kusů v USA: 110 000
Singly: And Then We Kiss (jen rádia)
Pořadí v hitparádách: USA - #134, Evropa - ??, Japonsko - ??, Anglie - #98, Kanada - ??, Austrálie - ??, Svět - ??

01. Toxic - Peter Rauhofer Reconstruction Mix
(Dennis, Karlsson, Winnberg, Jonback, Bloodshy & Avant)
02. Me Against the Music - JUSTICE REMIX
(Spears, Madonna, Stewart, Nikhereanye, Magnet, Nash, O'Brien, Trixster, Penelope Magnet)
03. Touch Of My Hand - Bill Hamel Remix
(Dennis, Karlsson, Winnberg, Jonback, Bloodshy & Avant)
04. Breathe On Me - Thin White Duke Mix
(Lee, Anderson, Greene, Mark "Metro" Taylor)
05. …Baby One More Time - Davidson Ospina 2005 Mix
(Max Martin)
06. And Then We Kiss - Junkie XL Remix (brand new track)
(Spears, Taylor, Barry)
07. Someday (I Will Understand) - Hi-Bias Signature Radio Remix
(B. Spears)
08. Everytime - Valentin Remix
(Spears, Stamatelatos, Guy Sigsworth)
09. I'm A Slave 4 U - Dave Aude Club Mix
(Hugo, Pharrell Williams)
10. Don't Let Me Be The Last To Know - Hex Hector Club Mix (Edit)
(R. J. Lange, S. Twain, K. Scott)
11. Early Mornin' - Jason Nevins Remix
(Spears, Moby, Stewart, Magnet)

Greatest Hits: My prerogative (2004)

Britney-Spears.er.cz
Datum vydání: 1.11.2004
Prodáno kusů celkem: 10 000 000
Prodáno kusů v USA: 1 775 000
Singly: My Prerogative, Do Somethin'
Pořadí v hitparádách: USA - #4, Evropa - #1, Japonsko - #1, Anglie - #2, Kanada - #3, Austrálie - #2, Svět - #3

01. My Prerogative
(Riley, Brown, Griffin, G.)
02. Toxic
(Dennis, Karlsson, Winnberg, Jonback, Bloodshy & Avant)
03. I'm A Slave 4 U
(Hugo, Pharrell Williams)
04. Oops!…I Did It Again
(Max Martin, Rami)
05. Me Against The Music Featuring Madonna
(Spears, Madonna, Stewart, Nikhereanye, Magnet, Nash, O'Brien, Trixster, Penelope Magnet)
06. Stronger
(Max Martin, Rami)
07. Everytime
(Spears, Stamatelatos, Guy Sigsworth)
08. Baby One More Time
(Max Martin)
09. (You Drive Me) Crazy The Stop Remix!
(J. Elofsson, P. Magnusson, D. Kreuger, M. Martin)
10. Boys
(Hugo, Pharrell Williams)
11. Sometimes
(J. Elofsson)
12. Overprotected
(Max Martin, Rami)
13. Lucky
(Max Martin, Rami, A. Kronlund)
14. Outrageous
(R. Kelly)
15. Don't Let Me Be The Last To Know
(R. J. Lange, S. Twain, K. Scott)
16. Born To Make You Happy
(Kristian Lundin, Andreas Carlsson)
17. I Love Rock 'N' Roll
(Hooker, Merrill)
18. I'm Not A Girl, Not Yet A Woman
(Max Martin, Dido, Rami)
19. I've Just Begun (Having My Fun)
(Karlsson, Winnberg, Spears, Jonback, Bell, M.)
20. Do Somethin'
(Hunte, Karlsson, Winnberg, Jonback, H.)

In the zone (2003)

Britney-Spears.er.cz

Datum vydání: 13.11.2003
Prodáno kusů celkem: 12 000 000
Prodáno kusů v USA: 3 000 000
Singly: Me Against The Music, Toxic, Everytime, Outrageous
Pořadí v hitparádách: USA - #1, Evropa - #1, Japonsko - #3, Anglie - #13, Kanada - #2, Austrálie - #10, Svět - ??

01. Me Against The Music Featuring Madonna (Spears, Madonna, Stewart, Nikhereanye, Magnet, Nash, O'Brien, Trixster, Penelope Magnet)
02. (I Got That) Boom Boom Featuring The Ying Yang Twins
(Hamilton, Royal, Hamilton, Holmes, Jackson)
03. Showdown
(Spears, Dennis, Karlsson, Winnberg, Jonback, Bloodshy & Avant)
04. Breathe On Me
(Lee, Anderson, Greene, Mark "Metro" Taylor)
05. Early Mornin'
(Spears, Moby, Stewart, Magnet)
06. Toxic
(Dennis, Karlsson, Winnberg, Jonback, Bloodshy & Avant)
07. Outrageous
(R. Kelly)
08. Touch Of My Hand
(Spears, Harry, Muhammad, Soloman)
09. The Hook Up
(Spears, Stewart, Nikhereanye, Magnet, Trixster)
10. Shadow
(Spears, Christy, Spock, Edwards, Charlie Midnight, The Matrix)
11. Brave New Girl
(Spears, Kierulf, Schwartz, Dioguardi)
12. Everytime
(Spears, Stamatelatos, Guy Sigsworth)
Bonusy:
13. Me Against The Music Featuring Madonna (Rishi Rich's Desi Kulcha Remix)
14. The Answer
(Sean Combs, Ryan Leslie, Sean "Diddy" Combs)
15. Don't Hang Up
(Spears, Joshua M Schwartz, Brian Kierulf, Kierulf & Schwartz)

Britney (2001)

Britney-Spears.er.cz
Datum vydání: 5.11.2001
Prodáno kusů celkem: 20 000 000
Prodáno kusů v USA: 4 900 000
Singly: I'm a Slave 4 U, Overprotected, I'm Not A Girl, Not Yet a Woman, I Love Rock'n'Roll, Anticipating, Boys (co-ed Remix)
Pořadí v hitparádách: USA - #1, Evropa - #1, Japonsko - #4, Anglie - #4, Kanada - #1, Austrálie - #4, Svět - ??

01. I'm A Slave 4 U
(Hugo, Pharrell Williams)
02. Overprotected
(Max Martin, Rami)
03. Lonely
(Jerkins, Kierulf, Schwartz, Spears)
04. I'm Not A Girl, Not Yet A Woman
(Max Martin, Dido, Rami)
05. Boys
(Hugo, Pharrell Williams)
06. Anticipating
(Kierulf, Schwartz, Spears)
07. I Love Rock 'N' Roll
(Hooker, Merrill)
08. Cinderella
(Max Martin, Rami, Spears)
09. Let Me Be
(Kierulf, Schwartz, Spears)
10. Bombastic Love
(Max Martin, Rami)
11. That's Where You Take Me
(Kierulf, Schwartz, Spears)
12. What It's Like To Be Me
(Robson, Justin Timberlake)
Bonusy:
13. When I Found You
(J.Elofsson,D.Hill)
14. Before the Goodbye
(B.Spears,B.Transeau,J.Schwartz,B.Kierulf)
15. I'm Not a Girl, Not Yet a Woman (Metro Mix)
16. I'm a Slave 4 U" (Thunderpuss Radio Remix)
17. I Run Away
(J.Schwartz,B.Kierulf)

Oops!…I did it again (2000)

Britney-Spears.er.cz
Datum vydání: 15.5.2000
Prodáno kusů celkem: 28 000 000 +
Prodáno kusů v USA: 10 410 000
Singly: Oops!…I Did It Again, Lucky, Stronger, Don't Let Me Be The Last To Know
Pořadí v hitparádách: USA - #1, Evropa - #1, Japonsko - ??, Anglie - #2, Kanada - #1, Austrálie - #2, Svět - ??

01. Oops!…I Did It Again
(Max Martin, Rami)
02. Stronger
(Max Martin, Rami)
03. Don't Go Knockin' On My Door
(Max Martin, Jake, A. Kronlund, Rami)
04. (I Can't Get No) Satisfaction
(Jagger, Richards)
05. Don't Let Me Be The Last To Know
(R. J. Lange, S. Twain, K. Scott)
06. What U See (Is What U Get)
(P. Magnusson, D. Kreuger, J. Elofsson, Rami)
07. Lucky
(Max Martin, Rami, A. Kronlund)
08. One Kiss From You
(S. Lunt)
09. Where Are You Now
(Max Martin, Andreas Carlsson)
10. Can't Make You Love Me
(Max Martin, Kristian Lundin, Andreas Carlsson)
11. When Your Eyes Say It
(D. Warren)
12. Dear Diary
(B. Spears, J. Blume, E. Wilde)
Bonusy:
13. Girl In The Mirror
(Max Martin, J. Elofsson, Rami)
14. You Got It All
(R. Holmes)
15. Heart
(G. Teren, E. Wilde)
16. Walk On By
(Max Martin, J. Elofsson, Rami)

Baby one more time (1999)

Britney-Spears.er.cz
Datum vydání: 12.1.1999
Prodáno kusů celkem: 35 000 000 +
Prodáno kusů v USA: 12 154 000
Singly: …Baby One More Time, Sometimes, (You Drive Me) Crazy, Born To Make You Happy, From The Bottom Of My Broken Heart
Pořadí v hitparádách: USA - #1, Evropa - #1, Japonsko - #9, Anglie - #2, Kanada - #1, Austrálie - #2, Svět - #1

01. Baby One More Time
(Max Martin)
02. (You Drive Me) Crazy
(J. Elofsson, P. Magnusson, D. Kreuger, M. Martin)
03. Sometimes
(J. Elofsson)
04. Soda Pop
(M. Bassie, E. Foster White)
05. Born To Make You Happy
(Kristian Lundin, Andreas Carlsson)
06. From The Bottom Of My Broken Heart
(E. Foster White)
07. I Will Be There
(Max Martin, Andreas Carlsson)
08. I Will Still Love You (Duet With Don Philip)
(E. Foster White)
09. Thinkin' About You
(M. Bassie, E. Foster White)
10. E-Mail My Heart
(E. Foster White)
11. The Beat Goes On
(S. Bono)
Bonusy:
12. Deep In My Heart
(Krueger, Magnusson, Carlsson)
13. I'll Never Stop Loving You
(Per Magnusson,David Kreuger)
14. Autumn Goodbye
(Eric Foster)

DVD

31. prosince 2009 v 23:32 | R8manus

Time Out With Britney Spears"

Rok vydání : 1999
Growing Up
Recording My First Album
Making Music Videos
"…Baby One More Time"
"Sometimes"
"(You Drive Me) Crazy" (The Stop Remix!)
On The Road
Disney Channel In Concert
"Born To Make You Happy"
"From The Bottom Of My Broken Heart"
Music Videos
"…Baby One More Time"
"Sometimes"
"(You Drive Me) Crazy" (The Stop Remix!)

"Britney Spears Live And More!"

Rok vydání : 2001
Live From Waikiki Beach, Hawaii
"(You Drive Me) Crazy"
"Sometimes"
"From The Bottom Of My Broken Heart"
"Born To Make You Happy"
"Oops!… I Did It Again"
"Don't Let Me Be The Last To Know"
"The Beat Goes On"
"…Baby One More Time"
Britney Gets Personal
Dance Rehearsal At Waimea Falls
Britney Throws A Surprise Party
Britney Does The Hula
Britney Goes To School
"SNL" Skits
Britney Hangs With Woodrow
Britney Judges Dancer Try-Outs
Britney As Dawn Pavlowski On "Morning Latte"
Music Videos
"Oops!… I Did It Again"
"Lucky"
"Stronger"
Bonus Interview
"SNL" Performances
"Oops!.. I Did It Again"
"Don't Let Me Be The Last To Know"

"Britney: The Videos"

Rok vydání : 2002
"I'm A Slave 4 U" Live From The 2001 MTV Video Music Awards
"The Joy Of Pepsi" Commercial
"Britney Strikes A Pose" From Her Photoshoot For "Vogue" Magazine

"I'm Not A Girl, Not Yet A Woman" Live From Sydney, Australia
"Overprotected" Featuring Outtakes From 'Crossroads'
"HBO: Britney Spears Live From Las Vegas" Commercial
"The Making Of 'Crossroads'"

Music Videos
"Don't Let Me Be The Last To Know"
"I'm A Slave 4 U"

"Live From Las Vegas"

Rok vydání : 2002
Las Vegas "Dream Within A Dream" Concert
"Oops!… I Did It Again"
"(You Drive Me) Crazy"
"Overprotected"
" Born To Make You Happy"/"Lucky"/"Sometimes" Medley
"Boys"
"Stronger"
"I'm Not A Girl, Not Yet A Woman"
"I Love Rock 'N' Roll"
"What's It's Like To Be Me"
"Lonely"
"Don't Let Me Be The Last To Know"
"Anticipating"
"I'm a Slave 4 U"
"…Baby One More Time"
Music Videos
"I'm A Slave 4 U"
"Overprotected"
"I'm Not A Girl, Not Yet A Woman"
"Crossroads" US Movie Trailer

"In The Zone"

Rok vydání : 2004
"Gettin' In The Zone" ABC Special
2004 "In The Personal Zone" Interview
MTV "Spankin' New Music Week"
"Me Against The Music"
"(I Got That) Boom Boom" Featuring The Ying Yang Twins
Music Videos
"Me Against The Music" Featuring Madonna
"Toxic"
MTV Making The Video
"Toxic"
Photo Gallery
Bonus CD
"I've Just Begun (Having My Fun)"
"Girls And Boys"
"Toxic" Lenny Bertoldo Radio Mix
"Me Against The Music" Bloodshy & Avant's Chix Mix

"Greatest Hits: My Prerogative"

Rok vydání : 2004
Music Videos
"My Prerogative"
"Outrageous"
"Everytime"
"Toxic"
"Me Against The Music" Featuring Madonna
"Boys" Co-Ed Remix Featuring Pharrell Williams Of N.E.R.D
"I Love Rock 'N' Roll"
"I'm Not A Girl, Not Yet A Woman"
"Overprotected" Darkchild Remix
"Overprotected"
"I'm A Slave 4 U"
"Don't Let Me Be The Last To Know"
"Stronger"
"Lucky"
"Oops!… I Did It Again"
"Born To Make You Happy"
"From The Bottom Of My Broken Heart"
"(You Drive Me) Crazy" The Stop Remix!
"Sometimes"
"…Baby One More Time"
Expanded/Alternate Versions
"My Prerogative"

"Britney & Kevin: Chaotic - The DVD & More"

Rok vydání : 2005
All 5 Episodes Of "Britney & Kevin: Chaotic":
"Can You Handle My Truth?"
"Who Said Anything About Love?"
"Scared To Love You"
"Magic Happens"
"Veil Of Secrecy"
"Someday (I Will Understand)" Music Video
"Do Somethin'" Music Video
Bonus CD
"Someday (I Will Understand)"
"Chaotic"
"Mona Lisa"
"Over To You Now"
"Someday (I Will Understand)" Hi-Bias Signature Radio Remix

For The Record


Rok vydání : 2009

Britney Spears, početný team MTV a jiní specialisté v roce 2008 natáčeli několik měsíců dokument s názvem "For The Record", který je především o návratu této megastar do světa showbusinessu a o velkém comebacku. Jak se natáčelo album "Circus", videoklipy "Womanizer" a "Circus", jak se fotily profesionální fotky a co si Britney Spears myslí o všem co se za poslední roky a měsíce odehrálo? Žádné otázky nezůstaly nezodpovězeny.

Britney Spears: Live The Femme Fatale Tour


Datum vydání: listopad 2011

U příležitosti právě probíhajícího světového turné k poslednímu albu Femme Fatale, vydává Britney Spears nové DVD Live The Femme Fatale Tour. Exkluzivní materiál byl natočen na dvou zcela vyprodaných koncertech v Torontu a obsahuje 20 živých nahrávek, nejen z alba Femme Fatale, ale i průřez největších hitů z celé zpěvaččiny kariéry.

Oblíbené songy a videa Britney

31. prosince 2009 v 23:31 | R8manus

Britneyniny oblíbené songy:

Madonna "Like A Prayer "Miluju všechny Madonniny songy, ale vážně, miluju tento jeden, protože je to první song, od kterého jsem se naučila všechna slova."


O Britney

31. prosince 2009 v 23:31 | R8manus
Celé jméno: Britney Jean Spears
Přezdívka: Bit - Bit, Brit
Narozeniny: 2.12.1981
Místo narození: McComb ve státě Mississippi, vyrůstala v Kentwoodu v Lousianě
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: Její přírodní barva vlasů je světle hnědá, ale vlasy si barví na blond
Rodiče: Jamie a Lynn Spears
Sourozenci: Bryan (starší bratr) a Jamie Lynn ( mladší sestra)

Úspěchy a rekordy Britney

31. prosince 2009 v 23:30 | R8manus


1) Prodala celosvětově přes 83 milionů alb (ještě než vyšlo album Blackout) a přes 30 milionů singlů.

REKLAMY

31. prosince 2009 v 23:30 | R8manus
Pokud chceš poslat někam hlas, nebo chceš abych se někam přihlásil, nebo abych navštívil tvůj blog. PIŠ PROSÍM SEM DO REKLAM. DĚKUJUDesigny

31. prosince 2009 v 23:30 | R8manus
1.Design - 17.11.08 - 29.11
Název: Coverfans
PrincesBritneySpears.blog.cz

2.Design - 29.11.08 - 13.12.2008
Název: Narozeninový3.Design - 13.12.08 - 26.12
Název: Vánoční4.Design - 26.12.08 - 30.12.08
Název: Silvestrovský
5. design - 30.12.08 - 24.1.09
Název: Blue Princess6. design - 24.1.09 - 13.2.09
Název: Čokoládová Britney
7. design - 12.2.09 - 1.3.09
Název: So Glamorous


8. design - 1.3.09 - 22.3.09
Název: PrincesBritneySpears


9. design - 22.3.09 - 18.4.09
Název: The Circus Starring 200910. design - 18.4.09. - 19.4.09
Název: Circus11. design - 19.4.09 - 11.5.09
Název: Britney for Candie's


12. design - 11.5.9 - 29.5.09
Název: Britney Spears


13. design - 29.5.09 - 22.6.09
Název: Britney - Mark Lidell


14. design - 22.6.09 - 21.7.09
Název: Britney mix


15. design - 21.7.2009 - 1.8.09
Název: Candie's set 2


16. design - 1.8.09 - 18.9.09
Název - Princess Britney


17. design - 18.9.09 - 6.10.09
Název - Blackout


18. design - 6.10.09 - 11.11.09
Název - Britney - Greg Kadel19. design - 11.11.09 - 29.11.09
Název - Baby One More Time


20. design - 29.11.09 - 6.12.09
Název - Happy Birthday


21. design 6.12.09 - 21.12.09
Název - Britney


22. design 21.12.09 - 6.1.10
Název - Merry Christmas


23. design - 6.1.2010 - 5.2.2010
Název: Britney

PrincesBritneySpears.blog.cz

24. design 5.2.2010 - 25.4.2010
Název: Britney Candie's 2010

PrincesBritneySpears.blog.cz

25. design 25.4.2010 - 30.5.2010
Název: Princess

PrincesBritneySpears.blog.cz

26. design 30.5 -1.7.2010
Název: Circus GMA

PrincesBritneySpears.blog.cz

27. design 1.7.2010 - 28.8.2010
Název: Candie's 2010

PrincesBritneySpears.blog.cz

28. design 28.8.2010 - 15.10.2010
Název: Green Britney

PrincesBritneySpears.blog.cz

29. design 15.10.2010 - 24.12.2010
Název: Blue Britney

BRITNEY-SPEARS.ER.CZ

30. design 24.12.2010 - 15.03.2011
Název: Winter design
etmutmtmu

31. design 15.3.2011 - 24.5.2011
Název: Femme Fatale

BRITNEY-SPEARS.ER.CZ

32. design 24.5.2011 - 23.6.2011
Název: Harper Bazaar


BRITNEY-SPEARS.ER.CZ

33. design 23.6.2011 - 3.10.2011
Název: I Wanna Go


BRITNEY-SPEARS.ER.CZ

34. design 3.10.2011 - 20.11.2011
Název: Criminal


35. design 20.11.2011 - 26.12.2011
Název: Femme Fatale


36. design 26.12.2011 - 18.3.2012
Název: The Femme Fatale Tour


37. design 18.3.2012 - 25.8.2012
Název: Blue Britney


38. design 26.8.2012 - 1.10.2012
Název: X - Factorney


39. design 1.10.2012 - 25. února 2013
Název: Fantasy Twist


40. design 25.2.2013 - 17.7.2013
Název: Womanizer


41. design 17.7.2013 - 8.10.2013
Název: Scream & Shout


42. design 8.10 -
Název: Work Bitch


MŮJ ZÁŽITEK Z KONCERTU ZDE----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© britney-spears.er.cz / princesbritneyspears.blog.cz | Britney Spears Fan Site | © 2008 - 2016,
All Rights Reserved | Home | Article archive