.... Články o blogu

BRITNEY-SPEARS.er.cz slaví 5 let ONLINE

17. listopadu 2013 v 0:00 | R8manus
Ano, přesně řečeno, dnes 17. listopadu 2013 to je 5 let, co je tato stránka v provozu. Každý den informace ze světa Britney Spears, to je BRITNEY-SPEARS.er.cz. Za celých 5 let se zde vyměnilo 42 designů a mohu prozradit, že již brzy můžete očekávat nový. Dále zde bylo za tu dobu zveřejněno více jak 9060 článků.

Stále fungujeme jak na webu, tak i na Facebooku, který je pravidelně taktéž aktualizovaný. Před pár dny se nám podařila překonat hranice 2000 liků, za což moc děkujeme. Velké úspěchy slavíme také zde na webu, kde byla nedávno překročena hranice 250 000 návštěvníků. Toto z nás dělá nejnavštěvovanější stránku stránku o Britney Spears v Česku a na Slovensku. Chtěl bych Vám za tohle moc poděkovat a moc si vážím toho, že moji stránku navštěvujete.

V poslední době tu byl zaznamenám také velký nárůst zahraničních návštěvníků, proto tu byly zřízeny překlady. Již nějaký ten měsíc můžete sledovat stránky také v angličtině, němčině, polštině a švédštině.

Stále spolupracuji s internetovým obchodem JUKEBOX-PS.CZ, který nám poskytl již 2 cenné věci do soutěže. V listopadu 2011 jste díky tomuto hudebnímu obchodu mohli vyhrát originální DVD: Britney Spears: Live The Femme Fatale Tour nebo v červnu 2012 originální CD Oops! I Did It Again Best Of Britney Spears. Na stránkách proběhlo sice soutěží více, ale vždy to byly drobné věci, jako například DVD z novin. Taková soutěž zde proběhla i letos v létě a další určitě budou ještě pokračovat. O nové cd Britney Jean, které vychází již za 14 dní bohužel soutěž nebude. Omlouvám se.

Oznámené změny zde na stránkách:

Již před měsícem se zde na stránkách objevila zpráva, že budu postupně omezovat působení na stránkách. Nejsem již student, a tak nemám na blogování čas nebo spíše chuť. Prozatím platí, to co jsem oznámil před měsícem a to, že ruším pravidelné obíhání Affs. Budu k nim chodit a to jen, když se budu chtít dozvědět něco nového o té dané celebritě. Neznamená to, že vždy zanechám komentář. Opravdu obíhat z povinnosti jen proto, že jsem v Elite, a tak že musím dát minimálně 6 komentářů týdně, abych v té skupině zůstal, mě fakt nebaví. Všechna Affs nechávám, ale pokud se Vám to nelíbí, vymažte si mě. Jsme fanouškovská stránka, a tak chci, aby zde chodili fanoušci a né lidi, kteří Britney nemají vůbec rádi a jdou sem jen napsat komentář, abych jim ho oplatil kvůli návštěvnosti. Na různé reklamy ohledně hlasování na blogu atd již také nebudu reagovat. To samé patří i u kontrol Affs! Nebudu se již zapisovat. Kdo bude chtít mít tuhle stránku mezi Affs, tak si ji nechá, a když ne, jednoduše si ji může vymazat. Kontroly nebudou tedy ani u mě.

Přidávání novinek zatím zůstane nepozměněné. Aktualizace blogu tedy bude stále doufám každodenní. Nechci to měnit už jen z toho důvodu, protože fan stránek je každým rokem čím dál tím míň, ale jakmile to nebudu časově zvládat, budu muset svoje působení zde ukončit. To by znamenalo i konec těchto stránek. Od nového roku se pravděpodobně stěhuji a nebudu mít k dispozici počítač. Všechny novinky budu přidávat přes tablet. Tím pádem se práce ještě více zkomplikuje, jelikož bude všechno obtížnější. Kdo z Vás má tablet, tak víte, že psaní na něm není zrovna pohodlné, ale věřte mi, že budu dělat pro to maximum, aby to zde fungovalo co nejdéle a v každý volné chvilce se budu snažit si udělat čas i na fanpage. Je možné, že sem časem přizvu posilu, ale stránky určitě nepředám! Jakmile oficiálně ukončím působení, končí i fanpage. Stránky tedy nikdy nebudou mít dalšího majitele!

Poděkování:

Obrovské díky patří Matheovi z christina-aguilera.er.cz za oblékání stránek, tedy vytváření designů a také za občasnou výpomoc zde na stránkách. Veškeré překlady nových rozhovorů jsou od něho. Velké díky patří také Marianovi za perfektní chod naší Facebookové stránky. Dále bych chtěl ještě poděkovat Didi z kimiraikkonen.er.cz za vytváření záložek k článkům.

Pár slov ode mě:

Doufám, že se na mě nezlobíte, že jsem omezil obíhání Affs, ale nešlo to jinak. Moc se omlouvám. Doufám, že tu ještě nějaký ten rok vydržím, a že stránky budou stále ty nejaktualizovanější. V roce 2008 by mě prostě nikdy nenapadlo, že tu vydržím až do roku 2013, protože člověk stárne, a tak neví, co bude dělat za tolik let. Aktualizace sice budou každý den, ale budou v menším množství. Z časového důvodu je tedy budu muset omezit. Budu se snažit si čas ale najít, jak jsem již psal. Nikdy mě nenapadlo, že by mě spravování stránek mohlo tak chytit a já tu vydržel tolik let. Tady si člověk také uvědomí, jak ten čas rychle letí, a jak rychle stárneme.

o Britney:

Britney již za 14 dní vydává dlouho očekávané album Britney Jean, takže kolem ní teď bude novinek hodně, minimálně do roku 2015, do kdy má angažmá v Las Vegas, takže fotek bude se dá říci strašně moc. Budu se snažit tu s Vámi vydržet, až do konce nové éry, tedy do konce roku 2015 minimálně. Jakmile to nepůjde, budu Vás určitě informovat.

OPRAVDU VÁM VŠEM PATŘÍ VELKÉ DÍKY, PROTOŽE NEBÝT VÁS NÁVŠTĚVNÍKŮ, MOHL BYCH TO TU ROVNOU ZABALIT. VÁŽÍM SI VAŠICH NÁVŠTĚV I KAŽDÉHO KOMENTÁŘE, JAK POZITIVNÍHO, TAK NEGATIVNÍHO, PROTOŽE KAŽDÝ NÁZOR JE DŮLEŽITÝ.

DĚKUJI VÁM MOC

R8manus
BRITNEY-SPEARS.er.cz

41. design - Scream & Shout

7. července 2013 v 21:25 | R8manus
Opět po delší době měním vzhled stránek. Jedná se již o 41. design. Tentokrát byl autorem Mathew z fanouškovské stránky Christina-Aguilera.er.cz . Doufám, že se Vám proměna líbí.

MERRY BRITmas and HAPPY NEW YEAR

24. prosince 2012 v 0:00 | R8manus
Rok 2012 utekl jako voda a máme tu opět VÁNOCE. Pro někoho nejkrásnější a nejpohodvější chvíle v roce. Tyto krásné svátky slavíme tu na fan page již po páté. Je to až k neuvěření, ale je to tak. Chtěl bych všem návštěvníkům této stránky popřát veselé Vánoce, kupu dárků pod stromečkem a hlavně šťastný nový rok 2013.

SLAVÍME 4 ROKY ONLINE

17. listopadu 2012 v 0:00 | R8manus
Ano, přesně řečeno, dnes 17. 11. 2012, to jsou přesně 4 roky, co jsme online. Každý den nějaký nový článek, to je BRITNEY-SPEARS.er.cz - Your Best Source About Britney.
Za elou dobu se na stránkách vyměnilo 39 designů a bylo zveřejněno více jak 7 500 článků.

Za tento rok se nám toho podařilo hodně:

Fungujeme, jak na webu, tak i na Facebooku, který je v posledních týdnech velmi často aktualizovaný díky nové posile. Podařilo se nám pokořit 150 000 návštěvnost a nyní pomalu ale jistě míříme na 200 000. Toto z nás dělá nejnavštěvovanější blogovou stránku o Britney Spears v Česku a na Slovensku. Postupně se aktualizuje galerie, kde najdete všechny fotky ze současných akcí, kde se Britney objevuje. Nemůžeme zapomenout také na nálož paparazzi fotek. Na přidávání starších fotek se opravdu pracuje.

O naše stránky je takový zájem, že mi už pár lidí nabídlo, jestli bych jim stránky nepředal. Nějací se ptali, jestli bych jim stránky dokonce neprodal. Toto bych nikdy neudělal, ale velmi mě těší, že je o ně zájem.

Jako velký úspěch považuji spolupráci s internetovým obchodem JUKEBOX-PS.CZ, který nám poskytl již 2 cenné věci do soutěže. V listopadu 2011 jste díky tomuto hudebnímu obchodu mohli vyhrát DVD: Britney Spears: Live The Femme Fatale Tour nebo v červnu letošního roku originální CD: Oops ! I Did It Again The Best Of Britney Spears. Na stránkách proběhlo sice soutěží více, ale vždy to byly drobné věci, jako například dvd z novin.

Podařilo se mi také navázat kontakt se zdrojem z Latinské Ameriky, tudíž nějaké novinky mám exkluzivně potvrzené dříve a nebo mám k dispozici více podrobností.

Před nějakou dobou začala stránka BRITNEY-SPEARS.er.cz spolupracovat s facebookovou stránkou " It's Britney Bitch ", se kterou jsme uspořádali soutěž o originální cd Britney Spears: The Singles Collection UK verzi.

To je tak asi vše důležitého, co se za tento rok stalo a já bych Vám chtěl poděkovat všem ta Vaše návštěvy a komentáře. Velmi mě také těší, že tuto stránku nenavštěvují jenom lidé z Česka a Slovenska, ale i ze zahraničí, proto také uvažuji, že v budoucnu zde udělám překlady i do cizích jazyků.

Velké díky patřé také Matheowi z fanouškovské stránky Christina-Aguilera.er.cz za občasnou výpomoc s přidáváním novinek tady na stránkách, když jsem na cestách nebo jednoduše nemám čas. Dále bych mu chtěl poděkovat za jeho aktualizaci novinek na Facebooku. Obrovské díky patří Marovi, který se perfektně stará o chod naší Facebookové stránky. Většina příspěvků na zdi je od něho a já mu za to nesmírně děkuji.

A pár slov ode mě: Já doufám, že ještě pár let na těchto stránkách vydržím a budou stále ty nejaktualizovanější. Zabírá to sice spoustu času, ale baví mě to. Problém je takový, jak dlouho takhle časté aktualizace ještě vydrží, jelikož mám už po škole a pomalu mi začíná nová etapa života. Ikdyž nebudu mít čas, věřte mi, že se vždy pokusím někoho sehnat, aby novinky přidal. Hodně mi na těchto stránkách záleží a nechci, aby to tu zaniklo. Nikdy mě nenapadlo toho 17. 11. 2008, že by tyto stránky mohly vydržet takto dlouho.

OPRAVDU VÁM VŠEM PATŘÍ VELKÉ DÍKY, protože nebýt Vás návštěvníků, mohli bychom to rovnou zabalit.

webmaster: R8manus

Sdílejte tuto fan page také na Facebooku

1. září 2012 v 17:41 | R8manus
BRITNEY-SPEARS.er.cz je již nějakou dobu také na Facebooku. Od minulého týdne s novou posilou Kelsey, která se bude starat pouze o Facebook. Pokud máte zájem, staňte se našimi fanoušky i na Facebooku a sdílejte nás dál. Stačí kliknout na obrázek. DĚKUJEME.

38. design - X-Factorney

26. srpna 2012 v 0:03 | R8manus
Zdravím, po několika měsících zde máme nový design. Tentokrát je laděn do červena až oranžova. Vybral jsem fotky z příjezdu Britney na X-Factor. Design byl pojmenován X-Factorney a za vytvoření bych chtěl moc poděkovat Maaya ze stránky http://magical-insanity.blog.cz/


http://i306.photobucket.com/albums/nn270/_-Maayaa-_/maayadess.gif

Blesková soutěž! Vyhrává první správná odpověď v komentáři

27. července 2012 v 17:49 | R8manus
Již včera jsem Vás informoval o tom, že dnes mezi 17:00 - 18:00 proběhne zde na stránkách blesková soutěž. První správná odpověď v komentáři vyhraje DVD: Britney Spears - Greatest Hit My Prerogative. POZOR! Jedná se o dvd z novin.

Právě nastal ten okamžik.

Soutěžní otázka zní:

" Jak se jmenuje studiové album, na jehož coveru má Britney černé vlasy? "

První správná odpověď zde v komentářích vyhrává!!

Vymazal jsem některá Affs

15. července 2012 v 9:46 | R8manus
Před chvílí jsem promazal veškerá Affs, která jsou neaktivní, nepíší komentáře a nebo se mi jejich obsah prostě nelíbí. Všechna moje Affs najdete zde.

ELITE WEBY

shakira-online.net - Mirabudos

ELITE:

britnuska.blog.cz - Britnuška
fanofgaga.blog.cz - Fanofgaga


TOP:


REGULAR:

| Chceš spřátelit?

Vyhlášení soutěže o CD Britney Spears: B In The Mix: The Remixes Vol 2

31. května 2012 v 13:31 | R8manus
Minulý měsíc zde byla spuštěna soutěž o originální cd Britney Spears: B In The Mix The Remixes Vol 2. Zúčastnit se mohli lidí z Česka a Slovenska. Jediná podmínka bylo zodpovězení tří jednoduchých otázek. Poslední možnost na odeslání odpovědí bylo včera. Dnes ráno proběhlo losování.

Správně odpovědi:

1) Femme Fatale
2) Womanizer
3) Ne

Výherce byl právě kontaktován na emailové adrese, z které poslal soutěžní odpovědi. Takže se mrknetě na email jestli jste náhodou nevyhráli vy.

Děkuji všem zúčastněným. Doufejme, že toto nebyla poslední soutěž zde na Britney-Spears.er.cz

Propagační animace na soutěž!

30. dubna 2012 v 0:25 | R8manus
Níže se můžete podívat na propagační animaci ohledně nové soutěže, která zde na stránkách probíhá. Pokud se chcete dozvědět více informací a i si zasoutěžit klikněte na animaci.

VEDLEJŠÍ GALERIE TÉTO STRÁNKY BUDE ZRUŠENÁ!

21. dubna 2012 v 22:28 | R8manus
Již pár dní přemýšlím o tom, jestli zrušit galerii této stránky galleryprincesbritneyspears.blog.cz a nebo ji nadále používat. Po dlouhých týdnech bádání jsem došel k závěru, že galerii zruším a bude jen zde na fan page Britney-Spears.er.cz v sekci Gallery.

TO JE ALE PŘEKVAPENÍ, ŽE? OOPS

Aktualizace: Toto nemá nic společného s překvapením. Oznámení bude během pondělí.

VELKÉ PŘEKVAPENÍ JIŽ BRZY!

21. dubna 2012 v 12:19 | R8manus
Již brzy můžete očekávat na těchto stránkách velké překvapení. Zatím Vám neprozradím o co půjde, ale oficiální prohlášení přijde zde na Britney-Spears.er.cz během příštího týdne. Překvapení se netýká žádných novinek ohledně Britney.

HAPPY NEW YEAR

1. ledna 2012 v 0:00 | R8manus
Tak a je to tady!!! Máme již rok 2012. Chtěl bych všem mým návštěvníkům popřát krásný a úspěšný nový rok...

CO VŠE STIHLA BRITNEY V ROCE 2011?

 • Britney nafotila shooty pro Album, magazín V, Magazín Out, pro singl I Wanna Go, Tourbook, magazín Glamour a fotky pro MTV.
 • 25. března 2011 Britney vystoupila v Rain nightclubu s Las Vegas se songami Hold It Against Me, Till The World Ends a Big Fat Bass.
 • 28. března 2011 Britney vystoupila na Good Morning America v San Franciscu se songami Hold It Against Me, Till The World Ends a Big Fat Bass.
 • 29. března 2011 vystoupila v show Jimmy Kimmel se songami Hold It Against Me, Till The World Ends a Big Fat Bass.
 • 29. března 2011 vyšlo 7. studiové album Femme Fatale
 • V květnu vystoupila s Rihannou na Billboard Music Awards
 • Odjela tour po Severní Americe, Evropě a Jižní Americe
 • V srpnu vydala další parfém Cosmic Radiance
 • V říjnu potom CD Britney Spears: B In The Mix Vol 2
 • Během podzimu poskytla v Evropě, ale také v Jižní Americe spoustu rozhovorů
 • Objevila se na plno akcí.
 • V listopadu vydala DVD: Britney Spears: Live The Femme Fatale Tour
 • A v prosinci se stihla zasnoubit se svým přítelem Jasonem Trawickem.
Všechny fotky naleznete v naší fotogalerii. Jak jste si mohli také všimnout, galerie se právě aktualizuje. Přibývají ftoky ze všech koncertů z Circus Tour a aktualizace bude probíhat také v roce 2012!!

36. design

26. prosince 2011 v 10:24 | R8manus
Dnes v noci byl nastavený nový design. Vytvářel ho Speedy z avrilonline.org a design nastavovala Didi z kimiraikkonen.er.cz. Jak se Vám dess líbí?

Merry Britmas and Happy New Year

24. prosince 2011 v 12:00 | R8manus
A je to tu zase!! Ač se Vám to zdá nebo ne Vánoce tu již na fan page slavíme po čtvrté. Je to až celkem k neuvěření ale je to tak. Chtěl bych všem návštěvníkům této stránky popřát Veselé Vánoce, kupu dárků pod stromečkem a hlavně šťastný nový rok 2012.


 
 

Reklama
Reklama


MŮJ ZÁŽITEK Z KONCERTU ZDE----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© britney-spears.er.cz / princesbritneyspears.blog.cz | Britney Spears Fan Site | © 2008 - 2016,
All Rights Reserved | Home | Article archive