.... Drby

Pitbull feat Britney Spears - I Feel So Free With You - ukázka

20. října 2018 v 18:57 | R8manus
Na internet se dnes dostala krátká ukázka nového singlu Pitbulla s Britney Spears. To jestli je pravá, zatím stále nevíme. Jak se Vám líbí?

DRBY: Britney Spears opět spolupracuje s Danjou a Max Martinem?

14. července 2018 v 18:32 | R8manus
Internetem kolují drby, že popová princezna Britney Spears na svém 10. studiovém albu spolupracuje opět s Danjou a Maxem Martinem.

Údajná první data evropského turné

17. ledna 2018 v 21:59 | R8manus
Britney Spears se s největší pravděpodobností toto léto objeví v Evropě a podle drbů jsou toto první data.

18 srpna 2018: Manchester Arena
22 srpna 2018: SSE Hydro Glasgow
23 srpna 2018: London O2

Fotka uživatele BRITNEY-SPEARS.er.cz.

Britney Spears nevydá studiové album bez předložení propagačních plánů

22. října 2017 v 11:46 | R8manus
Jak jistě všichni víme, Britney Spears chystá své 10. studiové album. A podle posledních drbů to vypadá, že se manažeři rozhodli, že již Britney nevydá album bez předložení propagačních plánů, jako tomu bylo u alb Britney Jean a Glory. V současné době hledají nejlepší producenty a alba se dočkáme během příštího roku.

Britney Spears je ve vyjednávání ohledně vystoupení na předávání cen Billboard Music Awards

19. března 2017 v 17:58 | R8manus
Popová princezna Britney Spears v současné době vyjednává s organizátorama ohledně vystoupení na Billboard Music Awards. Britney na Billboard Music Awards vystoupila jak v roce 2015, tak 2016. Předávání cen se konají 21. května.

Fotka uživatele PopQueenBritney.com.

Piece Of Me Show v Las Vegas končí již 20. května? Podle Billboardu ano!

5. února 2017 v 14:25 | R8manus
Magazín Billboard včera zveřejnill zprávu, že Piece Of Me Show končí a Britney odehraje tak poslední koncert 20. května, ačkoliv ještě minulý týden se mluvilo o prodloužení až do roku 2019. Jak jste si ale mohli všimnout, včera novináři z Izraeli prozradili, že v Tel Avivu chystá Britney koncert toto léto a o možném turné Britney v posledních rozhovorech také mluvila. Co se ale chystá, nikdo nevíme, protože pokud by Piece Of Me Show ve Vegas pokračovala, jistě by byly zveřejněné další koncertní termíny, což nejsou.

DRBY: Britney Spears se chystá vydat své 10. studiové album na konci roku 2017

7. ledna 2017 v 17:21 | R8manus
Internetem se dnes prohnaly drby, že popová princezna Britney Spears vydá své 10. studiové album už na konci tohoto roku. Britney již také na konci loňského roku v rozhovoru potvrdila, že se vrhla na nahrávání dalšího alba. Tento týden také v novém rozhovoru prozradila, že by ráda vyjela na turné, nejspíš k propagaci nové desky. Piece Of Me Show v Las Vegas probíhá ještě tento rok. Data jsou zatím zveřejněná pouze do května, co bude dál se zatím neví. Připomínáme, že těch koncertů ve Vegas už moc není a Britney má program takový volnější. Ačkoliv manažeři Caesar's Palace chtějí Britney ve Vegas další 2 roky, tak v současné době to vypadá, že se nejspíš dalšího prodloužení již nedočkáme, když Britney v rozhovoru řekla, že by ráda už zase vycestovala do světa. Pokud by k turné došlo, tak nejspíš příští rok.

Fotka uživatele Britney Spears Norge.

Britney Spears s největší pravděpodobností vydá Gold / Platinum edition alba Glory

22. prosince 2016 v 20:41 | R8manus
Britney Spears s největší pravděpodobností chystá nové vydání alba Glory, které bude obsahovat nové písně včetně remixů.

Fotka uživatele It's Britney Army.

DRBY: Britney Spears dnes v noci vystoupí na předávání cen American Music Awards?

20. listopadu 2016 v 18:05 | R8manus
Internetem právě teď prolétly drby, že by Britney měla dnes večer vystoupit se singlem Slumber Party na předávání cen American Music Awards, které se konají v Los Angeles. Jak ale jistě všichni víte, nic nebylo oznámeno, takže uvidíme ráno.

Britney Spears feat Tinashe - Slumber Party již zítra?

15. listopadu 2016 v 20:34 | R8manus
Britney Spears s největší pravděpodobností vydá svůj 2. singl z desky Glory již zítra. Tím bude skladba Slumber Party ve spolupráci s Tinashe. Zveřejnila i promo fotku k druhému singlu z alba "Glory"

Zdroj: Official Britney Spears Facebook

Britney Spears s největší pravděpodobností vystoupí v pořadu Saturday Night Live

11. listopadu 2016 v 10:48 | R8manus
Britney Spears a její management údajně v současné době vyjednávají vystoupení se singlem Slumber Party v pořadu Saturday Night Live, kde by měla vystoupit v prvním nebo druhým týdnu v prosinci.

Videoklip k singlu Slumber Party již příští pátek?

11. listopadu 2016 v 10:46 | R8manus
Internetem se dnes prohnaly drby, že videoklip k singlu Slumber Party by měl vyjít už příští pátek! Také se spekuluje, že skladba bude mít nový taneční break.

2. singlem z desky Glory bude skladba Slumber Party

23. října 2016 v 10:31 | R8manus
Jak se už poslední dobou spekuluje, 2. singlem z desky Glory bude s největší pravděpodobností skladba Slumber Party. Oficiální oznámení by podle některých zdrojů mělo přijít příští týden.

Původní videoklip k singlu Make Me nejspíš už v neděli!

27. srpna 2016 v 0:28 | R8manus
Internetem se šíří drby, že popová princezna Britney Spears skutečně plánuje vydat původní videoklip k singlu Make Me. Premiéra má být v neděli, hodinu před začátkem předávání cen MTV Video Music Awards! Britney Spears na předávání cen MTV Video Music Awards vystoupí se singlem Make Me a na podiu s Britney bude i G-Eazy. Podle posledních informací Britney vystoupí s původní choroegrafií z klipu a původní, zatím nevydaný videoklip pojede v pozadí.


Singl Make Me dnes zažil v Americe obrovský boom. Na Itunes se singl vyšplhal na 6. místo a nikdo si nedokáže představit, co se stane, až s ním Britney vystoupí na předávání cen a také, když vyjde původní videoklip!


Album Glory také zažívá celosvětový úspěch, nejen, že je #1 ve 43 zemích světa, ale dobylo také celosvětové Itunes, tedy Itunes Worldwide!


A co se bude dít dál? To se musíme nechat překvapit!

Just Love Me feat Justin Bieber?

15. srpna 2016 v 21:18 | R8manus
Internetem dnes proletěly drby, že 2. singlem z nové desky Glory, bude skutečně skladba Just Love Me. Nebylo by na tom nic divného, jelikož o tomto se spekuluje již nějaký ten den. Nyní ale přišly na povrch informace, že skladba bude featuring s Justinem Biebrem. My doufáme, že toto není pravda, jelikož skladba sama o sobě se hodí jenom na Britney.
 
 

Reklama


MŮJ ZÁŽITEK Z KONCERTU ZDE----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© britney-spears.er.cz / princesbritneyspears.blog.cz | Britney Spears Fan Site | © 2008 - 2016,
All Rights Reserved | Home | Article archive