NOVINKY

Hlasuj pro sing "CIRCUS" na rádiu Kiss Delta a na kiss Morava

25. prosince 2008 v 13:07 | R8manus
vote_kiss_circus

Nový singl "Circus" ze stejnojmenné desky byl nasazen do hitparády rádia Kiss Morava a Kiss Delta. Pro Britney můžete hlasovat každý den a to 3x za sebou!

Womanizer v amerických radiích

24. prosince 2008 v 19:41 | Britney
Megahit "Womanizer" poskočil v americké mainstreamové rádiové hitparádě Top 40 na 1. místo a je tak její první #1 od písně "Toxic" z roku 2004. Celkově je to její 4. singl, který se dostal na špici. Kromě "Womanizer" se na ni vyšplhal v roce 1999 její debutový singl "Baby One More Time" a v roce 2000 to byl singl "Oops!…I Did It Again".
V tomhle žebříčku je Britney Spears dokonce rekordmankou. V téhle hitparádě měla totiž ze všech ženských umělkyň nejvíce singlů a to už 19! Celkově je na druhém místě. První příčku drží rapper Nelly, který zde měl ale pouze o jeden singl více a to 20. Nebude to trvat dlouho a Britney co nevidět dožene i Nellyho.

zdroj: lb.net

Womanizer v české hitparádě stále stoupá

24. prosince 2008 v 19:40 | Britney
Stejně jako několik posledních týdnů, tak i tento má singl "Womanizer" v oficiální české rádiové hitparádě stoupající tendenci. Tento týden totiž poskočil z 22. místa na pěkné 16. místo! Pište do Vašich místních a jiných rádií ať Vám píseň zahrají a dostaňme ji ještě výše!
historie singlu:
82-51-52-35-25-25-23-22-16

Fotka: Britney nám přeje veselé Vánoce

23. prosince 2008 v 16:45 | R8manus
Prostřednictvím BritneySpears.com nám Britney přeje veselé Vánoce. Děkujeme!

Choreografem turné se stal Jamie King, hlavní hudebník bude Simon Ellis!

23. prosince 2008 v 16:44 | R8manus
Je to oficiální! Jamie King bude režírovat nadcházející turné "The Circus Starring: Britney Spears". Prohlásila to agentura McDonald Selznick Associates.
Agentura MSA, která Jamieho zastupuje, se přesně vyjádřila takto:
"Britney je zpět a chystá se na turné, které bude propagovat její nové album "Circus"! Gratulujeme Jamiemu Kingovi, který bude turné režírovat. Simon Ellis se postará o hudební stránku turné."
Jamie King už režíroval turné jako je Madonnino "Sticky & Sweet", turné "Back To Basics" Christiny Aguilery nebo starší turné Britney Spears "Oops!…I Did It Again" - celý seznam zde. Režíroval také Britneyiny klipy "Me Against The Music" a "Stronger".
Wade Robson, který měl původně turné režírovat, stejně jako současný choreograf Andre Fuentes, skončil. Zatím žádné prohlášení proč nebylo zveřejněno.
Simon Ellis, který se postará o hudební stránku turné, pracoval jako hudebník a klávesista například ve skupině S Club 7 a Simon Fuller, který vymyslel show Pop Idol a X-Factor, ho nazval géniem.
zdroj: MSAAgency

Britney stráví silvestra doma společně se syny

23. prosince 2008 v 16:43 | R8manus
I přes zprávy, které informovaly že Britney bude na Silvestra v hotelu Palms v Las Vegas, je pravda taková, že bude společně se svými syny Seanem Prestonem (3) a Jaydenem Jamesem (2) oslavovat doma.
Podle CNB.com stráví silvestra se syny, zatímco Kevin bude se svou novou přítelkyní Vitorií Prince, profesionální hráčkou volejbalu, pařit ve Vegas.
Zdroj řekl britským novinám Daily Star: "Kevinům vztah s Britney se za poslední dobu hodně zlepšil a on sám by nechtěl riskovat jejich vztah kvůli Victorii. Ví, že Britney chce být přes Vánoce s klukama, a tak ji nechá, aby je přes svátky navštěvovala."
Poté dodal, že by je měla mít také na Silvestra, jako by to od něj snad byla nějaká obrovská milost.

zdroj:lb.net

Fotky: Šťastní fanoušci se setkali s Britney a jejím týmem

22. prosince 2008 v 18:09 | R8manus
Tak tyhle dvě šťastné Australanky, které vyhráli soutěž, odcestovaly do Japonska, kde se v show NTV Best Artist 2008, tedy v jejím zákulisí, setkali se samotnou Britney Spears a také s celým jejím týmem, včetně všech tanečníků a manažera Larryho Rudolpha.

(pro shlédnutí celé sady fotek klikněte na obrázek)
zdroj: BritneySpears.com, lovebritney.net

Britney bude znovu natáčet klip “Womanizer”?!

22. prosince 2008 v 18:07 | R8manus

Podle serveru JustJared.com si Britney včera vybrala nového choreografa, který se jmenuje Sandip Soparrkar.
S ním by prý měla odcestovat na dva dny do Indie, kde by nacvičovala choreografii pro videoklip "Womanizer". Říkáte si - cože, vždyť klip k singlu "Womanizer" už dávno je!? Ano, podle JustJared se bude znovu natáčet klip (nová verze) k megahitu "Womanizer" z alba "Circus".
"Sejdu se s ní pouze pracovně," řekl Sandip. "Budeme trochu nacvičovat a taky plánujeme zkusit rumbu, což je tanec lásky. Britney se opravdu moc těší až přijede do Indie. Hodně o ní slyšela a nejvíce se těší až ochutná indické kari."

zdroj: JustJared.com

3.singl bude Mannequin??

21. prosince 2008 v 18:00 | R8manus

Podle serveru JustJared.com (které prý zjistilo tuto informaci z Jive/Zomba Records) by se měl stát 3.singlem z nového alba Circus song Mannequin a videoklip by se měl natáčet v lednu!

Aktualizováno 21.12, 20:48 - Co si o tom myslíte vy? Bude podle vás If U Seek Amy nebo Out From Undere? Hlasujte v anketě..- webmiss: Britney

takhle vypadá cover a cd nového singlu circus!!!

21. prosince 2008 v 17:59 | R8manus
Circus (Promo CD USA)
Circus (Promo CD USA)

odjezd do hotelu

21. prosince 2008 v 17:58 | R8manus
20.prosince 2008-Britney se svými dětmi odjíždí do hotelu Peninsula...

Rock Boy - jeho producentem je Danja

21. prosince 2008 v 12:50 | Britney
Od té doby co unikl na net song "Rock Boy" se uvažovalo o tom, kdo je jeho producent.
Producentem songu je DANJA a napsala ho Tina Parol.Tina napsala na svoje myspace vzkaz o tomto songu. "Dostala jsem úžasnou příležitost pracovat s talentovanými osobami jako je Dankja a Ms. Britney Spears na jejím novém album Circus. Můj song je "Rock Boy", poslechněte si ho na iTunes Europe anebo na youtube!"
Danja je též producentom songů jako je "Blur" a "Kill the lights".

zdroj: brx.blog.cz

Britney vyhrála 2 nominace v People's "Best of 2008"

21. prosince 2008 v 12:48 | Britney
Pamatujete si, že Britney byla nominovaná v kategoriích "Most Talked About Star" a "Best Comeback" na People's "Best of 2008"? Už máme výsledky a zkuste 3 krát hádat kdo vyhrál. Vyhrála obě dvě kategorie a zaslouženě.zdroj: brx.blog.cz

Britney byla nakupovat na Vánoce

21. prosince 2008 v 12:47 | Britney
Britney byla nakupovat tak okolo 18:00 v Rite Aid v Studio City.
"Kupovala Vánoční balící papír, hračky...Chtěla si koupit dánske sušenky, ale nakonec se rozhodla, že si je nekoupí. Jedna dáma se jí ptala: "Are you Britney Spears?" ( "Jsi Britney Spears?" ). Britney jen odpovedala "Yeah", vypadala unaveně a jaksi uklidněně. Odjela ve svém bílém BMW asi s 10-ti taškami v rukou a řídila! Je super vidět ji jako dostává čím dál tím víc svobody. Byla s nějakým chlapem, který vypadal jako ochrankář."
- povídal fanoušek, který se tam také nacházel.
P.S.: fotky již brzy
zdroj: brx.blog.cz

Womanizer - CD remix

21. prosince 2008 v 12:47 | Britney
Remixové CD songu Womanizer bude v prodeji už toto úterý 23.12.2008 na amazon.com. CD obsahuje nasledující remixi.

1. Kaskade Remix (5:31)
2. Benny Benassi Extended Remix (6:17)
3. Junior's Tribal Electro Remix (8:47)
4. Jason Nevins Club Remix (7:32)
5. Tonal Extended Club Remix (5:30

zdroj: brx.blog.cz
 
 

Reklama


Rubriky


MŮJ ZÁŽITEK Z KONCERTU ZDE----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

© britney-spears.er.cz / princesbritneyspears.blog.cz | Britney Spears Fan Site | © 2008 - 2016,
All Rights Reserved | Home | Article archive